Komputerowe wspomaganie modelowania.

Będąc inżynierem lub hobbystą projektowania i tworzenia rysunku technicznego warto zainteresować się modelowaniem 3D w programie AutoCAD. Dzięki wykorzystaniu takiego oprogramowania możemy przenieść rysunki techniczne oraz szkice do wirtualnego, zobrazowanego w trójwymiarze obiekt, który do złudzenia przypominać będzie działający prototyp.

Tworząc ważne i trudne modele, które warte są naprawdę wiele pieniędzy oraz zlecone zostały przez duże firmy warto zainteresować się kwestią bezpieczeństwa. Podstawowym zagrożeniem jest program do szpiegowania, który ma za zadanie wykraść istotne dane z komputera. Jednym z takich programów jest program keylogger, które przechwytuje wszystkie wciśnięte przycisku na urządzeniach peryferyjnych takich jak klawiatura i myszka. Dzięki temu osoby trzecie mogą pozyskać wiele bardzo ważnych haseł dostępu. Często tworząc modele współpracujemy z firmami na zasadzie B2B lecz innym z rozwiązań jest popularny w małopolskim program franczyzowy, które staje coraz bardziej popularny.

Dodaj komentarz


Szukaj
Kategorie
Kalendarz
  Wrzesień 2017
  P W Ś C P S N
  « Mar    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
O stronie
  Strona w swojej pierwszej odsłonie (2004 rok) poruszała tematykę programów komputerowych. Był to darmowy CMS strony internetowej. Zresztą bardzo popularny wśród internautów, do dzisiaj używa go wiele stron, nawet miejskich. Jednak w roku 2008 zakończono rozwijanie programu Kuba, stąd nie miało sensu tworzenie dalej portalu o nim. Dobrą wiadomością jest to, że jest rozwijany nowy CMS - Kula przez ludzi, następca popularnego Kuby, . Po wymienieniu powodów rezygnacji z prowadzenia portalu o Kubie przejdę do opisu obecnej formy strony. Przyjmie ona postać bloga, na którym będę opisywał wady/zalety/opinie o CMS'ach, skryptach, bukmacherzy programach oraz wszystkim innym co jest związane z komputerem i internetem. Zachęcam do lektury i komentowania wpisów! - Qba.