pobieranie

Pobieranie plików

Z Internetu pobierać możemy praktycznie wszystko. Pośród ściąganych plików muzycznych i gier odszukamy także programy komputerowe. Z racji że jest to dość szeroka kategoria podzielić możemy je na programy i gry komputerowe. Te drugie nie zawsze legalne dostarczają nam wiele rozrywki. Ważną rolę odgrywają jednak zwykłe programy ułatwiające nam naszą pracę i komunikację ze światem. Zapewne wiele osób zastanawia się nad najpopularniejszymi i najbardziej pożądanymi programami komputerowymi w sieci.
Przyglądając się przedstawianym na stronach z możliwością pobierania rankingom w czołówce plasują się darmowe wersje programów antywirusowych. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż coraz większy nacisk kładziemy na nasze bezpieczeństwo, wykorzystując komputery do operacji bankowych czy przesyłania poufnych danych. Na kolejnych miejscach listy najpopularniejszych programów komputerowych internetowych znajdują się propozycje przeznaczone do otwierania dokumentów tekstowych. Świadczy to o tym, że Internet w naszym życiu obok roli rozrywkowej zaczyna odgrywać także rolę edukacyjno- informacyjną. Dalej zauważamy odtwarzacze plików multimedialnych. Najnowsze wersje tych popularnych jak i nowo odkryte, mało znane, funkcjonalne programy komputerowe.
Istotną rolę w rankingu odgrywają propozycje programów odpowiedzialnych za funkcjonowanie naszego sprzętu komputerowego. Oczyszczacze dysków twardych, pamięci operacyjnej czy te, przyspieszające pracę naszego systemu. Przychodzi i czas na programy komputerowe związane z Internetem. Nowe wersje przeglądarek internetowych, najpopularniejsze komunikatory, dzięki którym porozumiewamy się z naszymi znajomymi i programy do pobierania plików z Internetu. Pobieranie bowiem to nie tylko strony internetowe i pliki zamieszczone na ogromnych serwerach ale także i sieci p2p, w których dzielimy się swoimi plikami, równocześnie pobierając szukane przez nas pliki od innych użytkowników. Na sam koniec przychodzi czas na popularną grafikę. W rankingu odszukać można przeglądarki zdjęć, programy komputerowe do edycji i obróbki fotografii oraz takie, za pomocą których od zera stworzymy własny projekt.Szukaj

Kategorie

Kalendarz

  Październik 2017
  P W Ś C P S N
  « Mar    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  

O stronie

  Strona w swojej pierwszej odsłonie (2004 rok) poruszała tematykę programów komputerowych. Był to darmowy CMS strony internetowej. Zresztą bardzo popularny wśród internautów, do dzisiaj używa go wiele stron, nawet miejskich. Jednak w roku 2008 zakończono rozwijanie programu Kuba, stąd nie miało sensu tworzenie dalej portalu o nim. Dobrą wiadomością jest to, że jest rozwijany nowy CMS - Kula przez ludzi, następca popularnego Kuby, . Po wymienieniu powodów rezygnacji z prowadzenia portalu o Kubie przejdę do opisu obecnej formy strony. Przyjmie ona postać bloga, na którym będę opisywał wady/zalety/opinie o CMS'ach, skryptach, bukmacherzy programach oraz wszystkim innym co jest związane z komputerem i internetem. Zachęcam do lektury i komentowania wpisów! - Qba.